CeboTime


Karta Techniczna
Karta Techniczna
Karta Bezpieczeństwa
Karta Bezpieczeństwa
Certyfikaty
Certyfikaty
Film Instruktażowy
Film Instruktażowy

 
CEBO TIME to akrylowa, zmywalna farba na bazie wody do zastosowania we wnętrzach.  Dzięki delikatnemu, satynowemu wykończeniu umożliwia tworzenie wyrafinowanych efektów dekoracyjnych. Zastosowanie tylko jednej warstwy pozwala na optymalizację czasu pracy, zapewniając jednocześnie wysoką odporność powierzchni. Co więcej, połysk barwnika w warstwie bazowej pozwala uzyskać bardzo wyraźne i żywe kolory.

Sposób przygotowania powierzchni:

Na powierzchnię przygotowaną zgodnie z zasadami sztuki malarskiej, nakładamy pędzlem lub wałkiem grunt głęboko – penetrujący DECOVERNI GRUNT DG 150 i po upływie ok. 4 do 6 h. (powierzchnia powinna być sucha) wałkiem malarskim nanosimy biały lub barwiony podkład Decoverni Quarzo. Pozostawiamy do wyschnięcia na ok. 6 do 8 h.

Sposób wykonania:

CeboTime jest produktem gotowym do użycia, nakłada się go w jednej warstwie, Farbę nanosimy na powierzchnię  płaskim pędzlem krzyżowymi ruchami. Aby uzyskać bardziej kompaktowy efekt przy mniej widocznych pociągnięciach pędzla, po wyschnięciu pierwszej warstwy (6-8 godzin) można nałożyć drugą warstwę produktu, pamiętając, że ten kolejny krok sprawi, że kolor będzie nieco bardziej intensywny.

Katalog 3D

CeboTime Ref. 102/1 + CeboMagic

CeboTime Ref. 115/2

CeboTime Ref. 116/2

CeboTime Ref. 254/1
+ CeboMagic

CeboTime Ref. 301
+ CeboMagic

CeboTime Ref. Base
+ CeboMagic

CeboTime Ref. 259/05

CeboTime Ref. 253/2
+ CeboMagic

CeboTime Ref. 252/4

CeboTime Ref. 121/05

CeboTime Ref. 255/2
+ CeboMagic

CeboTime Ref. 124/05

CeboTime Ref. 224/4
+ CeboMagic

Scroll to Top