CeboSpark


Karta Techniczna
Karta Techniczna
Karta Bezpieczeństwa
Karta Bezpieczeństwa
Certyfikaty
Certyfikaty
Film Instruktażowy
Film Instruktażowy


 

Wodorozcieńczalna farba matowa. Dzięki łatwości aplikacji nadaje się do nakładania na dużych powierzchniach. Dostępna w szerokiej gamie kolorystycznej, można ja stosować samodzielnie albo w połączeniu z CeboMagic lub CeboGlitter. Po dodaniu brokatu matowy wygląd miesza się z blaskiem odbijającego brokatu.

Katalog 3D

Sposób przygotowania powierzchni:
Naa powierzchnię przygotowaną zgodnie z zasadami sztuki malarskiej , nakładamy pędzlem lub wałkiem grunt głęboko – penetrujący DECOVERNI GRUNT DG 150 i po upływie ok. 4 do 6 h. (powierzchnia powinna być sucha) wałkiem malarskim nanosimy biały lub barwiony podkład Decoverni Quarzo. Pozostawiamy do wyschnięcia na ok. 6 do 8 h.

Sposób wykonania Cebo Spark:
Farbę Cebo Spark nanosimy w dwóch warstwach za pomocą płaskiego pędzla. Pierwszą warstwę nakładamy prowadząc pędzel zachowując ruchy krzyżowe. Pozostawiamy do wyschnięcia na ok. 4 do 6 h. Nałożona warstwa będzie tłem dla ostatecznego wykończenia. Do pozostałej ilości farby dodajemy brokat Cebo Glitter w formie sypkiej lub Cebo Magic w formie żelu. Dokładnie mieszamy. Drugą warstwę farby z dodanym brokatem nanosimy również pędzlem zachowując ruchy krzyżowe. Należy zwrócić uwagę by podczas nakładania nie zostały ślady po pędzlu. Całość pozostawiamy do wyschnięcia.
Zrzut ekranu 2023-09-18 115443
Zrzut ekranu 2023-09-18 115451
Scroll to Top