CeboFree White


Karta Techniczna
Karta Techniczna
Karta Bezpieczeństwa
Karta Bezpieczeństwa
Certyfikaty
Certyfikaty
Film Instruktażowy
Film InstruktażowyCEBOFREE White
to wielobarwne wykończenie na bazie wody do stosowania we wnętrzach . Łatwy w użyciu i bardzo wszechstronny , produkt CEBOFREE White jest idealnym rozwiązaniem we wszystkich pomieszczeniach , jego kolorowe drobinki dają możliwość stworzenia różnorodnych efektów stopniowania odcieni i delikatnych kontrastów wypukłości.

CEBOFREE White łączy się z dodatkami CEBOUP I CEBODREAM , dając wielobarwny efekt w tonacji złotej i srebrnej. Produkt może być nakładany na wszystkie podłoża na bazie gipsu, wapna lub drobnoziarnistej zaprawy cementowej , płytę GK .

Katalog 3D

Sposób przygotowania powierzchni:
Na powierzchnię przygotowaną zgodnie z zasadami sztuki malarskiej , nakładamy pędzlem lub wałkiem grunt głęboko – penetrujący DECOVERNI GRUNT DG 150 i po upływie ok. 4 do 6 h. (powierzchnia powinna być sucha) wałkiem malarskim nanosimy biały lub barwiony podkład Decoverni Quarzo. Pozostawiamy do wyschnięcia na ok. 6 do 8 h.

Sposób wykonania:
Produkt CEBOFREE nakłada się jedną warstwą , bez rozcieńczenia, odpowiednim pędzlem 76 mm lub 140mm. Należy zamoczyć pędzel w produkcie i nakładać na powierzchnię krzyżowymi ruchami. Po nałożeniu 4-6 m, przed całkowitym wyschnięciem produktu, należy przeciągnąć po pomalowanej powierzchni specjalną plastikową szpachelką tzw. duoszpachelką, lekko dociskając.
Zrzut ekranu 2023-09-14 113856
Zrzut ekranu 2023-09-14 113902
Scroll to Top