CeboStyle Antico


Karta Techniczna
Karta Techniczna
Karta Bezpieczeństwa
Karta Bezpieczeństwa
Certyfikaty
Certyfikaty
Film Instruktażowy
Film Instruktażowy







Akrylowa metaliczna farba na bazie wodnej do zastosowania wewnątrz pomieszczeń. Jest zmywalna, dobrze kryjąca. Pozwala na osiągnięcie dekoracji charakteryzującej się intensywnymi refleksami świetlnymi zmieniającymi swój wygląd wraz ze zmianą kąta padania światła. Doskonała do pomieszczeń klasycznych jak i nowoczesnych. Jest dostępna w wielu gamach kolorystycznych. Dekoracja łatwa w wykonaniu.

Katalog 3D

Sposób przygotowania powierzchni: Na powierzchnię przygotowaną zgodnie z zasadami sztuki malarskiej , nakładamy pędzlem lub wałkiem grunt głęboko – penetrujący DECOVERNI GRUNT DG 150 i po upływie ok. 4 do 6 h. (powierzchnia powinna być sucha) wałkiem malarskim nanosimy biały lub barwiony podkład Decoverni Quarzo. Pozostawiamy do wyschnięcia na ok. 6 do 8 h.

Sposób wykonania Cebo Style Antico:
Farbę Cebo Style Antico nanosimy w dwóch warstwach za pomocą płaskiego pędzla. Pierwszą warstwę nakładamy prowadząc pędzel zachowując ruchy krzyżowe. Pozostawiamy do wyschnięcia na ok. 4 do 6 h. Drugą warstwę farby nanosimy również pędzlem zachowując ruchy krzyżowe. Należy zwrócić uwagę by podczas nakładania nie zostały ślady po pędzlu. Powstałe należy zniwelować powtórnie prowadząc po nich pędzel. Całość pozostawiamy do wyschnięcia. W celu uzyskania bardziej wyrafinowanej dekoracji możemy do nakładanej farby dodać brokat Cebo Glitter. Mieszankę z brokatem należy zużyć w ciągu 6 dni.
Zrzut ekranu 2023-09-18 114329
Scroll to Top