CeboStone Metal


Karta Techniczna
Karta Techniczna
Karta Bezpieczeństwa
Karta Bezpieczeństwa
Certyfikaty
Certyfikaty
Film Instruktażowy
Film Instruktażowy


CEBOSTONE METAL to akrylowe wykończenie na bazie wodnej do wnętrz, idealne do zastosowania na wszystkich rodzajach podłoża. CeboStone Metal pozwala z łatwością stworzyć efektowne dekoracje, w których piaskowy efekt jest wzmocniony metalicznym blaskiem oraz naprzemiennym efektem światłocienia i olśniewającymi złotymi refleksami.

Katalog 3D

Sposób przygotowania powierzchni:
Na powierzchnię przygotowaną zgodnie z zasadami sztuki malarskiej , nakładamy pędzlem lub wałkiem grunt głęboko – penetrujący DECOVERNI GRUNT DG 150 i po upływie ok. 4 do 6 h. (powierzchnia powinna być sucha) wałkiem malarskim nanosimy biały lub barwiony podkład Decoverni Quarzo. Pozostawiamy do wyschnięcia na ok. 6 do 8 h.

Sposób wykonania:
CeboStone Metal nakładamy rozcieńczony maksymalnie 10% wody, w jednej warstwie, pędzlem średniej wielkości ruchami krzyżowymi, w celu uzyskania naprzemiennych gładkich i chropowatych obszarów. Gdy CeboStone Metal całkowicie wyschnie, można nałożyć jedną warstwę CEBOIRON GRIGIO w wybranym kolorze; należy zanurzyć syntetyczną gąbkę w produkcie i nałożyć na powierzchnię jednolitą warstwę, unikając nagromadzenia materiału. CeboIron Grigio Wykończenie akrylowe na bazie wody do wnętrz, półkryjące , z pigmentami mikowymi i perłowymi.
Zrzut ekranu 2023-09-14 114941
Zrzut ekranu 2023-09-14 114947
Scroll to Top