Cebo Marmo Pietra Rinascimentale

Cebo Marmo Pietra Rinascimentale


Karta Techniczna
Karta Techniczna
Karta Bezpieczeństwa
Karta Bezpieczeństwa
Certyfikaty
Certyfikaty
Film Instruktażowy
Film Instruktażowy
 
 

 

 CEBO MARMO
Wysokiej jakości  wykończenie do wnętrz na bazie wody .

CeboMarmo odtwarza efekt marmuru, nadając ekskluzywny urok każdemu otoczeniu.

Katalog 3D

OPIS WYKONANIA CEBO MARMO PIETRA RINASCIMENTALE

Przygotowanie powierzchni:
Powierzchnie muszą być idealnie gładkie i płaskie: wszelkie niedoskonałości muszą zostać naprawione. W przeciwnym razie podczas stosowania CeboMarmo wady podłoża mogą zostać podkreślone.

Sposób wykonania:
Aplikacja farby podkładowej. Nakladamy CeboFix Primo w jednej warstwie wałkiem z krótkim włosiem , rozcieńczonym do 20% wodą i czekamy do całkowitego wyschnięcia (6-8 h).

Zastosowanie: CeboMarmo, KAMIEŃ RENESANSOWY CeboMarmo Bianco nakładać pacą stalową, po przekątnej. Pracujemy w przedziale 2m2 na raz . Na produkcie wciąż mokrym , nakładaj inne kolory CeboMarmo, jeden po drugim, zawsze zachowując kierunek wzorów . Powtórz operację na całej powierzchni. Poczekaj na całkowite wyschnięcie (minimum 6-8 h).
ROZPOCZĘCIE DRUGIEJ FAZY: Usuń wszelkie niedoskonałości i, jeśli to konieczne, przeszlifuj ręcznie lub maszynowo papierem ściernym 180. Nałóż CeboMarmo Bianco stalową pacą na całą powierzchnię, zgodnie z kierunkiem wzoru . Pracuj z odpowiednim naciskiem w celu wygładzenia i ujednolicenia produktu. POLEROWANIE: OPCJA 1 – Polerowanie ręczne – Przed całkowitym wyschnięciem wypolerować powierzchnię, wielokrotnie dociskając czystą pacą stalową, wywierając odpowiedni nacisk. OPCJA 2 – Polerowanie maszynowe Po co najmniej 2-4 godzinach od nałożenia ostatniej warstwy CeboMarmo wypolerować za pomocą tarcz ściernych w kolejności: Ziarnistość 1° 2.000 Ziarnistość 2° 4.000 UWAGA: Po polerowaniu maszynowym nadal konieczne jest ręczne polerowanie pacą stalową. ZABEZPIECZENIE i POLEROWANIE KOŃCOWE: Nałóż warstwę CeboWax rozcieńczoną w stosunku 1:1 wodą, używając syntetycznej gąbki. Nałóż wosk zgodnie z kierunkiem wzorów : następnie miękką szmatką usuń nadmiar produktu. Odczekaj 10-15 minut i wypoleruj powierzchnię, pacą stalową  wywierając odpowiedni nacisk na powierzchnię.
Zrzut ekranu 2023-09-20 104255
Scroll to Top