Cebo Marmo Pietra Rinascimentale


Karta Techniczna
Karta Techniczna
Karta Bezpieczeństwa
Karta Bezpieczeństwa
Certyfikaty
Certyfikaty
Film Instruktażowy
Film Instruktażowy
 
 

 

 CEBO MARMO
Wysokiej jakości  wykończenie do wnętrz na bazie wody .

CeboMarmo odtwarza efekt marmuru, nadając ekskluzywny urok każdemu otoczeniu.

Katalog 3D

OPIS WYKONANIA CEBO MARMO PIETRA RINASCIMENTALE

Przygotowanie powierzchni:
Powierzchnie muszą być idealnie gładkie i płaskie: wszelkie niedoskonałości muszą zostać naprawione. W przeciwnym razie podczas stosowania CeboMarmo wady podłoża mogą zostać podkreślone.

Sposób wykonania:
Aplikacja farby podkładowej. Nakladamy CeboFix Primo w jednej warstwie wałkiem z krótkim włosiem , rozcieńczonym do 20% wodą i czekamy do całkowitego wyschnięcia (6-8 h).

Zastosowanie: CeboMarmo, KAMIEŃ RENESANSOWY CeboMarmo Bianco nakładać pacą stalową, po przekątnej. Pracujemy w przedziale 2m2 na raz . Na produkcie wciąż mokrym , nakładaj inne kolory CeboMarmo, jeden po drugim, zawsze zachowując kierunek wzorów . Powtórz operację na całej powierzchni. Poczekaj na całkowite wyschnięcie (minimum 6-8 h).
ROZPOCZĘCIE DRUGIEJ FAZY: Usuń wszelkie niedoskonałości i, jeśli to konieczne, przeszlifuj ręcznie lub maszynowo papierem ściernym 180. Nałóż CeboMarmo Bianco stalową pacą na całą powierzchnię, zgodnie z kierunkiem wzoru . Pracuj z odpowiednim naciskiem w celu wygładzenia i ujednolicenia produktu. POLEROWANIE: OPCJA 1 – Polerowanie ręczne – Przed całkowitym wyschnięciem wypolerować powierzchnię, wielokrotnie dociskając czystą pacą stalową, wywierając odpowiedni nacisk. OPCJA 2 – Polerowanie maszynowe Po co najmniej 2-4 godzinach od nałożenia ostatniej warstwy CeboMarmo wypolerować za pomocą tarcz ściernych w kolejności: Ziarnistość 1° 2.000 Ziarnistość 2° 4.000 UWAGA: Po polerowaniu maszynowym nadal konieczne jest ręczne polerowanie pacą stalową. ZABEZPIECZENIE i POLEROWANIE KOŃCOWE: Nałóż warstwę CeboWax rozcieńczoną w stosunku 1:1 wodą, używając syntetycznej gąbki. Nałóż wosk zgodnie z kierunkiem wzorów : następnie miękką szmatką usuń nadmiar produktu. Odczekaj 10-15 minut i wypoleruj powierzchnię, pacą stalową  wywierając odpowiedni nacisk na powierzchnię.
Zrzut ekranu 2023-09-20 104255