CeboSi Decoro


Karta Techniczna
Karta Techniczna
Karta Bezpieczeństwa
Karta Bezpieczeństwa
Certyfikaty
Certyfikaty
Film Instruktażowy
Film Instruktażowy


 

Dekoracyjna masa perłowa do wnętrz o wyglądzie aksamitu, występująca w trzech bazach ARGENTO, ORO VENEZIANO , ORO ZECCHINO .Produkt daje nieograniczone możliwości tworzenia wyrafinowanych efektów dekoracyjnych. Posiada bardzo bogatą gamę kolorystyczną przedstawioną w katalogu CeboSiDecoro, dzięki czemu z powodzeniem może być stosowany do wykończenia wnętrz o charakterze nowoczesnym jak i klasycznym.

Katalog 3D

Sposób przygotowania powierzchni:
Na powierzchnię przygotowaną zgodnie z zasadami sztuki malarskiej, nakładamy pędzlem lub wałkiem grunt głęboko-penetrujący DECOVERNI DG 150. Po upływie ok. 4 do 6 h. (powierzchnia powinna być sucha) również pędzlem lub wałkiem malarskim nanosimy podkład DECOVERNI QUARZO. Pozostawiamy go do wyschnięcia na około 6 do 8h.

Sposób nakładania CeboSiDecoro:
CeboSiDecoro nakładamy w dwóch warstwach . Produkt nanosimy na przygotowaną powierzchnię pacą ze stali nierdzewnej. Podczas nakładania pierwszej warstwy staramy się równomierną warstwą masy pokryć całą powierzchnię do osiągnięcia gładkiej powierzchni . Pierwsza warstwa jest tłem dla drugiej, dlatego nie musimy starać się uwydatniać końcowego wyglądu produktu. Pozostawiamy do wyschnięcia na około 4-6h. Druga warstwę nakładamy krótkimi ruchami krzyżowymi raz w jedną raz w drugą stronę. Zawarte w produkcie dodatki metaliczne będą układały się pod różnych kontem, co uwydatni oryginalny wygląd produktu. Nakładając druga warstwę staramy się wyeliminować nadmiar produktu, uzyskując idealnie gładki i aksamitny w dotyku aspekt produktu.
Zrzut ekranu 2023-09-18 115826
Scroll to Top