VERNICE GUARDI

Lakier Dekoracyjno Ochronny – ASPEKT BŁYSZCZĄCY

Bezbarwny, nieżółknący lakier akrylowy, dekoracyjno — ochronny, aspekt błyszczący. Vernice Guardi charakteryzuje się wysokim stopniem przeźroczystości, odpornością na zabrudzenia i działanie wody. Po wyschnięciu tworzy twardą, łatwo zmywalną powłokę.

Zalety Lakieru VERNICE GUARDI:
  • na bazie wody,
  • duża wydajność,
  • zmywalny,
  • łatwy w aplikacji,
  • odporny na zabrudzenia,
  • bezbarwny.
Opakowania:
1 L

ZASTOSOWANIE: Wyrób gotowy do użycia. Służy do wykonywania wewnętrznych powłok malarskich o charakterze, ochronnym i dekoracyjnym, na podłożach takich jak: beton, tynki cementowe i cementowo wapienne (po 28 dniach od ich nałożenia) oraz płyty G-K, tynki gipsowe i cienkowarstwowe tynki mineralne. Znakomicie nadaje się do wymalowań renowacyjnych, już istniejących powłok malarskich podnosząc ich właściwości użytkowe. Lakier możemy stosować jako „samodzielny” produkt np. poprzez nałożenie na farbę DK SATINE. Może być również wykorzystany w niektórych systemach dekoracyjnych DECOVERNI jako warstwa zabezpieczająca np. PROVENCE, GRAFFIA, TRAVERTIN, ATHELIE, MULTI DECO FLOCK, MULTI FREE, FARBA EFEKT BARANKA. Do lakieru można dodać brokaty i multikolorowe płatki DECO FLOCK — najczęściej 10 – 30 g na 1L produktu. Produkt jest kompatybilny z produktami DECOVERNI. W zastosowaniu z wyrobami innych producentów zalecamy przeprowadzić próbę na małej powierzchni.

SKŁAD: Mieszanina dyspersji kopolimerów akrylowych, środków konserwujących i modyfikujących oraz wody.

MALOWANIE: Lakier nakładamy wałkiem do lakierów lub pędzlem. W przypadku systemu Mufti Deco Flock zalecamy użyć wałka z dłuższym włosiem 18 mm. Malujemy zgodnie z zasadami sztuki malarskiej. Kolejną warstwę nanosimy po całkowitym wyschnięciu pierwszej warstwy – nie szybciej jak 24 h. Taśmę malarską odrywamy zaraz po pomalowaniu ściany — ,,na mokro”, kiedy lakier na ścianie oraz na taśmie jeszcze dobrze nie wysechł. Producent dopuszcza dodanie 10% wody. Pracę na ścianie należy prowadzić w sposób ciągły, bez przerw metodą „mokre na mokre” unikać malowania fragmentów ścian. Pomieszczenie po malowaniu wietrzyć do zaniku charakterystycznego zapachu. Szczegółowy opis malowania dostępny w karcie technicznej produktu.

BROKATY

W naszej ofercie znajdziecie Państwo bogatą gamę brokatów- szczególnie zalecanych jako dodatek do lakieru Vernice Guardi.
Dzięki pokryciu ścian mieszanką brokatowego lakieru- uzyskacie Państwo efekt iskrzących ścian, optycznie powiększający i rozświetlający wnętrze.

Kolory próbek przedstawionych na stronie są tylko poglądowe, mogą odbiegać od rzeczywistych ze względu na ustawienia monitorów oraz proces robienia zdjęć.

Menu